Hakkımızda

Atek Elektronik Sensör Teknolojileri; Türkiye'de endüstriyel sensör konusunda tartışmasız lider olan Alfa Elektronik bünyesinde, uzun yıllar boyunca biriken tecrübesiyle yerli sensör imalatı ve ihracatı yapmak üzere 2002 yılında kurulmuştur. Atek Sensör Teknolojileri olarak, uzun yıllar süren AR-GE çalışmalarımız sonucunda elektronik ve mekanik tasarımını ve üretimini Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz manyetik lineer enkoder sistemleri, optik lineer cetvel, rotary enkoder, lineer potansiyometre, basınç transmitteri, ipli potansiyometre ve enkoder, eğim sensörü, ölçü kontrol cihazları ve dijital koordinat okuma üniteleri Türkiye'de ve dünyada 60'ın üzerinde ülkede, çok farklı endüstriyel alanlarda binlerce makine üzerinde güvenle kullanılıyor.

Atek ailesi olarak konusunda uzman mühendis ekibimiz ile sürekli kendimizi yenileyerek, inovatif felsefemiz ile pozisyon kontrolü ve ölçüm cihazlarında Türkiye'de ve dünyada teknolojiye katkıda bulunuyoruz. Yüksek kalitede ve hassasiyette ürünlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirerek, minimum teslimat süresiyle sunuyoruz.

Gücünüze güç katmak için, bütün otomasyon çözümlerinizde, geleceğinizde biz de varız!

Atek Elektronik Sensör Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Atek Elektronik Sensör Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Aydınlı-KOSB Mahallesi, Kimyacılar OSB, Melek Aras Bulvarı No:67 34953 Tuzla / İstanbul, TURKEY
Telefon: +90 216 399 44 04     Faks: +90 216 399 44 02
Web: www.ateksensor.com     E-posta: